Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan"

YazarMesaj
BAL ARISI
BanLı
BanLı
BAL ARISI

Kadın Mesaj Sayısı : 509
HobiLer : 4 Yüz,Yüzme
Lakap : Bal Arısı[Melo]

4 Yüz Gücü
4Yüz Aktiflik Gücü:
Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Left_bar_bleue99/99Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Empty_bar_bleue  (99/99)
4Yüz Paylaşım Gücü:
Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Left_bar_bleue99/99Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Empty_bar_bleue  (99/99)
4yüz'den Kim?: Didem-GüLnuR

Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Empty
MesajKonu: Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan"   Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan" Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:18 pm

Gönen ilk klibin de son model arabalar, helikopter, su altı kamerası kullandı 60 bin dolar harcadı. 3 dakika 38 saniye de sinema tadında bir klip çeken Gönen'e Brezilyalı Isadora eşlik etti... Gönen ilk albümü "Hayal Bile Edemezsin"in ilk klibini çekti. Donat Bayer'in sözü ve müziğini yaptığı "Vazgeçmem Aşktan" şarkısı için kamera karşısına geçen Gönen şimdiye kadar yapılmamışı yaptı ve muhteşem bir klip çekti.

Sinan Çetin'in Plato Film ekibinden yönetmen Adil Oğuz'un çektiği film kısa film tadında çekildi. Sinema filmi ve reklam filmlerinin yönetmeni olan Adil Oğuz, ilk klip çalışmasını da Gönen ile yapmış oldu. 48 saat süren klip çekimlerin de Gönen'e Brezilyalı top model Isadora eşlik etti.

48 saat süren, 60 bin dolara mal olan kısa film tadında olan klipte fırtınalı geçen, sancılı, büyük bir aşk hikayesi anlatılıyor. İstanbul'un en özel yaşam yeri olan Durusu Parkta çekimleri gerçekleşen klipte son model arabalar, helikopter, su altı kamerası da kullanıldı. Klip için hiç bir şeyden kaçmayan Gönen, Dallas'da eğitim görmüş bir mühendis. Liseyi Dallas'da, Üniversiteyi New Jersey, Stevens Institute of Technology'de bitiren Gönen, "Müzik benim yüreğim, yaşama sevincim. Müzik olmasa nefes alamam. Ben başka bir konu üzerinde eğitim görmüş olabilirim. Ama müzik olmazsa ben bu eğitimleri de alamazdım. Müzik benim her şeyim" diyor.

Farklı bir klip çalışması olması için daha önce klip çekmemiş bir insanla çalışmaktan son derece mutlu olduğunu söyleyen Gönen, "Herkes her şeyi yapıyor. Ben yapılmamışı yapmak istedim. Farklı bir yerde duruyorum ve farklı bir iş yapıyorum. Bundan sonra da benim yaptığım işlerde adım yazmasa, görüntüm olmasa bile benim olduğumu anlaşılacak" diyerek iddiasını ortaya koyuyor.
https://4yuzfan.forumactif.org + http://dortyuzfan.forum.st

Gönen'den film tadında klip: "Vazgeçmem Aşktan"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-