Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ebru Aydın, iki klip birden çekti!

YazarMesaj
BAL ARISI
BanLı
BanLı
BAL ARISI

Kadın Mesaj Sayısı : 509
HobiLer : 4 Yüz,Yüzme
Lakap : Bal Arısı[Melo]

4 Yüz Gücü
4Yüz Aktiflik Gücü:
Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Left_bar_bleue99/99Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Empty_bar_bleue  (99/99)
4Yüz Paylaşım Gücü:
Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Left_bar_bleue99/99Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Empty_bar_bleue  (99/99)
4yüz'den Kim?: Didem-GüLnuR

Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Empty
MesajKonu: Ebru Aydın, iki klip birden çekti!   Ebru Aydın, iki klip birden çekti! Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 6:17 pm

"Müsaadenizle" albümü ile müzik dünyasına hızlı dönüş yapan Ebru Aydın, "Bir Gün Mutlaka" ve "Yalancı Dünya" şarkılarına iki klip birden çekti. Ebru Aydın ise, bir dönem gazetelerde adının "İmam nikahlı eşi" olarak anıldığı Tarkan'a da kırgın olduğunu söyledi...

Ebru Aydın, sessizliğini "Müsaadenizle" albümü ile bozdu. Albümün klip çalışması için kamera karşısına geçen Ebru Aydın, hızını alamadı ve iki klip birden çekti. "Bir Gün Mutlaka" ve "Yalancı Dünya" şarkıları için kamera karşısına geçen Ebru Aydın'ın yönetmenliğini Mustafa Özen yaptı. Klip yönetmeninin isim benzerliği ise çok dikkat çekici. Tarkan'ın vokalisti olarak ün yapmasına rağmen Mustafa Sandal ve Gökhan Özen'den destek gören ve iki ünlü popçunun yardımları sonucunda albümünü çıkartan Ebru Aydın, "Bu sihir gibi bir şey. Yönetmen Mustafa Özen ile tanıştığım zaman inanamadım. Mustafa ve Gökhan bana yüreklerini açtı. Onların desteği ve yardımı çok önemliydi. Yönetmenimiz de adını Mustafa'dan, soyadını Gökhan'dan almış. Bu tesadüf ise bana daha çok güç verdi" dedi.

Radyolarda en çok istek alan "Bir Gün Mutlak" isimli şarkısı için 3 dansçı ile kamera karşısına geçen Ebru Aydın, "Sade ve şık bir klip olsun istedim. Bazı sanatçılar kendilerini o kadar çok gösteriyorlar ki, şarkı kayboluyor. Ben şarkının ön plana çıkmasını istedim" dedi.

Yapımcılığını Özgür Aras'ın yaptığı "Müsaadenizle" albümünün çok beğenildiğini ve çok ilgi gördüğünü söyleyen Ebru Aydın, Tarkan'ın kendisine neden destek olmadığı konusunda ise, "Enteresan bir camiada yaşıyoruz. Tarkan'ın her zaman yanımda olacağını ve beni hep destekleyeceğini düşündüm. Ben hep ne zaman kötü bir zamanda olsam bir tek Tarkan gelir yanıma derdim. Ama öyle değilmiş. İnsanlar yaşadıkça bu sözün doğru olmadığın görüyor. Maalesef bana Tarkan değil, rakipleri yardım etti ve desteklerini esirgemedi. Mustafa Sandal ve Gökhan Özen'in yürekleri inanılmaz güzel" diyerek bir dönem adı imam nikahlı eşi olarak anılan Tarkan'ın bu davranışından ötürü üzüntü duyduğunu söyledi.
https://4yuzfan.forumactif.org + http://dortyuzfan.forum.st

Ebru Aydın, iki klip birden çekti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-